اطلاعات عمومي وب

شركت گوگل ويديو هاي جديدي را با عنوان SEO Mythbusting منتشر مي‌كند

مجموعه ويديو هاي جديد سئو كه از طرف تيم تجزيه و تحليل شركت گوگل منتشر مي شود، در رابطه با تصورات غلط رايج و پرسش‌هاي مطرح شده در زمينه سئو صحبت مي‌كند و به بسياري از ابهامات و پرسش‌ها پاسخ مي‌دهد.

شركت گوگل سري ويديو هاي جديدي از سئو را در كانال وب سايت خود با عنوان SEO Mythbusting منتشر كرده است. اين ويديوها كه توسط مارتين اسپيلت، از كه از وب مسترهاي گوگل است تهيه شده است، با كمك توسعه دهندگان سئو و جستجوگران اينترنتي در رابطه با تصورات غلط رايج سئو صحبت خواهد كرد. در اين ويديو ها پرسش ها و مسائل متفاوت بررسي خواهند شد و پرسش هاي رايج و مفاهيم غلط سئوبراي كاربران به صورت كامل توضيح داده خواهد شد و همچنين راه‌حل‌ها و پاسخ هاي زيادي توسط اين افراد براي سئو ارائه خواهد شد.

در ادامه، ويديو تريلري كه شامل تعدادي از جستجوگرها و توسعه دهندگان سئو است را مشاهده مي كنيد كه مارتين اسپيليت نيز در اين ويديو معرفي حضور دارد.

منبع اين ويدئو ها

براي استفاده از اين ويديوهاي سئو و تمامي ويديو هاي ديگر منتشر شده توسط گوگل، مي توانيد به كانال گوگل وب مستر در يوتيوب مراجعه كنيد و ويديو هاي درخواستي خود را مشاهده كنيد.

همان طور كه شركت گوگل در توضيحات ويديو خود عنوان كرده است: سئو ها مي توانند تا حدي خطراتي براي كاربران به همراه داشته باشند و استفاده از سئو ها براي توسعه دهندگان همواره راه آساني نبوده است. اين ويديوها بسياري از غلط هاي رايج و حقايق مرتبط با سئو را بررسي خواهد كرد و مي تواند به عنوان داده هاي پشتيبان براي مشتريان و همكاران مورد استفاده قرار گيرد و قادر است نكاتي را ارائه دهد كه ممكن است به صورت اشتباهات رايج در ميان توسعه‌دهندگان مورد استفاده قرار بگيرد و همچنين مي‌تواند پيشنهاداتي براي بهبود سئو و استفاده از آن به كاربران ارائه دهد.

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/158/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۴:۱۱ توسط:گرگ سفيد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :