اطلاعات عمومي وب

باكس هاي جستجوي Sitelink، پيشرفت هاي لوگو و گزارش داده هاي ساختاري، به GSC اضافه شده است

ابزارهاي جديد سئو ، به بخش كنسول جستجوي گوگل اضافه شده است.

شركت گوگل گزارشات جديدي در كنسول جستجوي جديد سئو ي خود معرفي كرده است: گزارش جديد براي داده هاي ساختاري غير قابل تجزيه و دو گزارش در رابطه با پيشرفت هاي جديد.

گزارش داده هاي ساختاري غير قابل تجزيه

داده هاي ساختاري غير قابل تجزيه، گزارش جديد سئو در كنسول جستجوي گوگل است كه خطاهاي رخ داده در داده هاي سازمان يافته را رفع مي كند. اين ابزار تمامي مسائل مربوط به ساختار هاي غير قابل تكثير را شامل مي شود؛ از جمله خطا هاي ساختار داده سئو كه به طور خاص مانع شناسايي آن توسط گوگل مي‌شود. اين گزارش ها به جاي گزارش ويژگي هاي خاص مورد توجه قرار گرفته اند. شركت گوگل اضافه كرد كه مي توانيد از اين ويژگي سئو استفاده كنيد تا ببينيد كه آيا شركت گوگل قادر به تجزيه و تحليل داده هاي ساختاري يا افزودن آن ها به وب سايت است يا خير.

گزارش پيشرفت جستجو در سايت لينك ها

افرادي كه از بخش جستجوي سايت استفاده مي‌كنند، ممكن است گزارش سئو ي جديدي را در بخش گزارشات پيشرفت خود مشاهده كنند تا جزئيات بيشتري در رابطه با پيشرفت ها و خطاهاي سئو ي مرتبط با بخش جستجوي سايت مشاهده كنند. اين گزارش به شما روند هاي رايج، خطاها، اخطار ها و موارد مجاز سئو را نشان مي‌دهد. در اين بخش همچنين مي توانيد وضعيت هر كدام از گزارشات سئو ي خود را به صورت جداگانه توسط كليك كردن بر روي جعبه هاي رنگي بالايي نمودار مشاهده كنيد. همچنين مي توانيد هشدارها و خطاهاي مربوط به هر صفحه را با كليك بر روي رديف خاص در زير نمودار سئو بررسي كنيد.

گزارش پيشرفت لوگو

اگر از لوگو استفاده مي كنيد، شركت گوگل ممكن است گزارش پيشرفت سئو ي جديدي را براي آن اضافه كرده باشد تا جزئيات بيشتري را در رابطه با عملكرد و خطاهاي سئو ي لوگو مشاهده كنيد. در اين گزارش، خطاها و موارد ديگر به شما نمايش داده مي شود. شما حتي مي توانيد وضعيت سئو ي هر كدام از گزارشات خود را به صورت جداگانه با كليك كردن بر روي جعبه هاي رنگي بالايي نمودار مشاهده كنيد. همچنين مي توانيد هشدارها و خطا هاي سئو ي مرتبط با هر صفحه را با كليك كردن بر روي يك رديفي خاص در زير نمودار بررسي كنيد.

كنسول جستجوي گوگل به مديران وب، سئو ها، توسعه دهندگان و صاحبان وب سايت كمك مي‌كند تا مسائل و موضوعات مربوط به وب سايت هاي خود را كشف كنند. گزارش‌هاي جديد شركت گوگل داده‌هايسئو و اطلاعات بيشتري در اختيار كاربران خود گذاشته است و به اين افراد كمك مي كند تا گزارش ها و مسائل مربوط به وب سايت خود را شناسايي كنند و از عملكرد بهتري در بخش جستجوي خود بهره مند شوند. شما مي توانيد از اين گزارش سئو براي به دست آوردن بازديدهاي پيشتر در درون سايت و پيشرفت وب سايت در بخش كنسول جستجو گوگل استفاده كنيد.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/156/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۱:۲۶ توسط:گرگ سفيد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :