اطلاعات عمومي وب

آينده وبلاگ هايي كه به سبك مجلات ساخته شده اند: روش ها و ايده هاي طراحي ( قسمت پنجم )

اگر جزو طراحي سايت هايي هستيد كه روزانه مقدار كمي پست به روز رساني مي كنيد مي توانيد از طراحي سايت ساده اي كه بر روي طراحي سايت Ad Age قرار گرفته است استفاده كنيد كه پست هاي خود را در قالبي خطي مانند بر روي هوم پيج قرار مي‌دهد.

 

اين طراحي سايت از روش منحصر به فرد خود براي قرار دادن اطلاعات استفاده مي‌كند و اين روش را مانند ويجت مربوط به استوري به كار مي گيرد. مطمئناً استفاده از اين روش در طراحي سايت بدون نقص نيست، اما استفاده از آن بسيار جذاب تر از طراحي سايت هاي ساده وبلاگ به نظر مي رسد.

اگر به دنبال تكنيك هايي براي قرار دادن مقالات مختلف در طراحي سايت هاي اي ساده با جزئيات كمتر هستيد، حتما نگاهي به اين طراحي سايت بيندازيد تا بتوانيد روش هاي مورد نظر خود را در آن پيدا كنيد.

بهتذ است نگاهي به طراحي سايت هاي مورد علاقه خود كه با قالب مجله مانند طراحي سايت شده‌اند بياندازيد و طراحي‌هاي قسمت home page آن ها را مورد مطالعه و تجزيه و تحليل قرار دهيد. چه چيزي در رابطه با طراحي سايت مورد نظر است كه توجه شما را جلب مي كند؟ چه چيزي استفاده از آن طراحي سايت را آسان يا سخت مي كند؟

هيچ گونه پاسخ صحيحي براي طراحي سايت هاي مجله مانند مدرن وجود ندارد. تمامي آن ها داراي ويژگي هاي مشابه هستند، اما در عين حال خصوصيات و ويژگي هايي دارند كه آن ها را از يكديگر در طراحي سايت متمايز مي كنند.

بهتر است روشي را پيدا كنيد كه بيشترين همخواني را با طراحي سايت شما دارد و با استفاده از روند هاي رايج، وبلاگ خود را به دنياي طراحي سايت هاي آينده وبلاگ هاي مجله مانند وارد كنيم.

طراحي سايت هاي وبلاگ آينده

مي توان آينده اي را تصور كرد كه در آن وبلاگ نويسان همچنان وبلاگ هاي خود را با استفاده از طراحي سايت هاي ساده اداره مي كنند، در حالي كه برخي طراحي سايت‌ ها نيز هر روزه جزئيات بيشتري را بهطراحي سايت خود اضافه مي كند.

مديريت وبلاگ شخصي كاري اشتباه نيست، در حقيقت به اغلب افراد پيشنهاد مي‌شود تا از طراحي سايت هاي قديمي وبلاگ براي وبلاگ هاي شخصي و برندهاي كوچك تر استفاده كنند.

اما براي برندهاي برتر و طراحي سايت هاي مشهوري كه از قالب هاي مجله مانند استفاده مي‌كنند، پيشنهاد مي‌شود تا روش‌هاي قديمي را فراموش كنند و همواره به سمت طراحي سايت هاي جديدتر حركت كنند. با استفاده از روندها و روش هاي گفته شده، طراحي سايت و ايجاد قالب مجله مانند بدون نقص كاري مشكل نيست و استفاده از روش هاي طراحي جديد براي برندهاي معتبر، باعث مي شود تا توجه كاربران و بازديدكنندگان را به صورت تصاعدي جلب كنند و تعامل را با طرفداران و كاربران طراحي سايت خود تا حد زيادي افزايش دهند و طراحي سايت خود را از ساير وب سايت هاي مشابه متمايز كند.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/123/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۱:۲۵ توسط:گرگ سفيد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :