اطلاعات عمومي وب

شركت گوگل در حال بررسي مشكلي جديد در ايندكسينگ است

Google News به كاربران كمك مي‌كند درباره اخباري كه براي آن‌ها و دنيا از جمله سئو اهميت دارد به‌روز بمانند و به آن‌ها امكان مي‌دهد بيشتر در معرض رويدادهاي جاري قرار بگيرند و همچنين محتواهاي گوناگوني را از محدوده گسترده‌اي از ناشران كاوش كنند.

 

دريافت اخبار

كاربران مي‌توانند در ارائه‌دهنده‌ها و موضوع‌هاي خبري ويژه از جمله سئو مشترك شوند، محتوا را به‌صورت آنلاين يا آفلاين بخوانند و مقاله‌ها را نشانك‌گذاري و هم‌رساني كنند. Google News با شخصي‌سازي آنچه خواننده‌ها در برگه «براي شما» مي‌بينند، پيدا كردن محتواي مرتبط و جذاب را براي آن‌ها آسان مي‌كند. برنامه به‌مرور زمان از يادگيري ماشيني براي بهبود توصيه محتواي شخصي‌سازي‌شده مطابق با عادت‌ها و روال معمول كاربران استفاده مي‌كند. درباره نحوه عملكرد شخصي‌سازي بيشتر بداني)
اين روزها با اخبار زيادي در رابطه با مشكلات رخ داده در ايندكس سئو ي گوگل مواجه هستيم، اما اين مشكل محدود به چندين ناشر از اخبار گوگل است.

شركت گوگل اظهار داشت كه در حال بررسي يكي ديگر از مشكلات نمايه سازي در سئو است، كه اين دفعه اين مشكل در محتواي گوگل نيوز يا اخبار گوگل رخ داده است.

اين مشكل ارتباطي با مشكل ايندكسينگ هفته گذشته ندارد

شركت گوگل اعلام كرد كه اين مشكل جديد سئو هيچ گونه ارتباطي با مشكل نمايه سازي هفته گذشته سئو ندارد و آن مشكل به طور كامل حل شده است. بر اساس گفته هاي شركت گوگل، مشكل جديد تاثير خود را تنها بر روي چندين مورد از منتشر كنندگان سئو ي بخش اخبار گوگل نشان داده است.

منتشر كنندگان سئو ممكن است مشكل سال گذشته گوگل نيوز را نيز به خاطر داشته باشند كه در آن محتواي ايجاد شده توسط منتشر كنندگان به صورت صحيح براي سئو ايندكس نمي شد. در حال حاضر، مشخص نيست كه آيا مشكل جديد پيش آمده سئو با مشكل سال پيش در ارتباط است يا خير.

شركت گوگل اعلام كرد كه مشكل جديد تنها بر روي تعداد محدودي از منتشركنندگان اخبار و محتواي سئو تأثير گذاشته است.
اين مشكل هم اكنون در حال بررسي است

شركت گوگل همچنين اضافه كرد كه آن ها همچنان در حال بررسي مشكل پيش آمده براي سئو هستند و به زودي گزارش هايي در رابطه با اطلاعات و يافته هاي خود در اختيار كاربران قرار مي دهند و آن ها را از بروز رساني هاي انجام گرفته مطلع خواهند كرد. "ما به طور فعال در حال تشخيص مشكل پيش آمده در مورد سئو هستيم".

توليدكنندگان محتوا

اگر شما جزو منتشر كنندگان محتواي سئو هستيد و به تازگي محتوايي در بخش اخبار گوگل منتشر كرده ايد ممكن است تحت تاثير اين مشكل ايندكسينگ سئو قرار گرفته باشيد و بايد چندين مرحله براي قابل دسترس بودن محتواي سئو ي خود انجام دهيد و كاري كنيد تا مطالب تان در مكاني غير از اخبار گوگل نمايش داده شود.

شركت گوگل هم اكنون در حال حل كردن مشكل سئو است، اما تا آن زمان سعي مي كنيم شما را در جريان اخبار به روز شده قرار دهيم.

به روز رساني: شركت گوگل در روز 17 آوريل اين مشكل را به طور كامل حل كرده است.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/117/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۵:۲۴ توسط:گرگ سفيد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :