فروش اعتباری اسنوا
اطلاعات عمومي وب اطلاعات عمومي وب .

اطلاعات عمومي وب

با وجود Google My Business ، مشتريان اعتماد بيشتري به وب سايت هاي SMB دارند ( قسمت دوم )

مصرف كنندگان و مشتريان باور دارند كه وب سايت‌هاي اس ام بي دقت سئو ي بيشتري نسبت به ‏گوگل ماي بيزينس دارند. بسياري از پاسخ دهندگان يعني حدود 56 درصد آن ها اعلام كردند كه از اين وب سايت ها انتظار دارند دقت و اطلاعات بيشتري نسبت به گوگل داشته باشند. تعداد افرادي كه گوگل بيزينس را به سايت هاي محلي سئو شده ترجيح مي‌دهند 32 درصد اعلام شده است. درصد هاي اعلام شده اطلاعات جالبي در اختيار افراد مي گذرد. همچنان واضح نيست كه آيا آمار و ارقام اعلام شده سئو در حد حدس و گمان است و آيا به طور جدي، وب سايت هاي محلي دقت بيشتري نسبت به گوگل ماي بيزينس دارند.

بررسي راه هاي ارتباطي

بسياري از افراد تماس‌هاي تلفني را به ساير كانال‌هاي ارتباطي مانند ايميل و پيغام رساني ترجيح مي‌دهند. پس از مشخص شدن تجارت هاي هدف، 60 درصد مصرف كنندگان اعلام كردند كه ترجيح مي دهند به جاي استفاده از كانال هاي ارتباطي ديگر، با ارائه دهندگان خدمات محلي سئو شده تماس گرفته و اطلاعات مورد نياز خود را كسب كند. ساير روش هاي موجود عبارتند از:

 • 60% درصد تماس تلفني
 • 16% ارسال ايميل
 • 15% بازديد فيزيكي از مكان مورد نظر
 • 4% ارسال پيام از طريق فرم آنلاين
 • 3%ارتباط از طريق شبكه هاي اجتماعي
 • 2%درخواست فراخوان
 • 1%موارد ديگر

موارد ذكر شده يكي ديگر از يافته هاي بزرگ سئو در اين بررسي است. با اين وجود، اين نظرسنجي اطلاعات جمعيت خاصي را نشان مي‌دهد، بنابراين مطمئن نيستيم كه آيا آمار و ارقام ذكرشده سئو ممكن است بر اساس گروه سني مختلف تغيير كند يا خير.

برايت لوكال هم چنين پرسش هايي در رابطه با ويژگي هاي گوگل ماي بيزينس كه بيش از همه مورد استفاده قرار مي‌گيرد مطرح كرد. ساعت هاي Opening فروشگاه ها يا ارائه دهندگان خدمات (69%)، دايركتوري هاي گوگل ماي بيزينس 50% و خواندن بررسي‌ها ،44% سه مورد از بيشترين موارد استفاده شده در اين بررسي است.

اغلب رزرو هاي اينترنتي، در كمتر از 15 درصد مصرف كنندگان مورد استفاده قرار گرفته است. بخش پرسش و پاسخ نيز مورد استقبال زيادي قرار نگرفته است.

اين صنعت، به جهت وجود GMB و مديريت شبكه هاي اجتماعي، اهميت خود را در سئو طي سال‌هاي اخير از دست داده است. وجود وب سايت هاي خدماتي، امروزه امري ضروري به شمار مي‌روند، اما اين بررسي و ساير داده هاي سئو نشان مي دهد كه اين وب سايت ها همچنان بخشي اساسي و مهم در دنياي بازاريابي ديجيتال و SMB ها باقي مانده اند. اطلاعات و داده‌هاي مربوط به اين برسي سئو در حال حاضر به بسياري از افراد و شركت هاي فروش وب سايت به صاحبان كسب و كار، كمك مي كند.

اولويت بندي

يكي ديگر از نقاط قابل توجه ديگر در اين بررسي سئو ، اولويت مصرف كنندگان به تماس تلفني نسبت به ساير كانال‌هاي ارتباطي است. برخي افرادي كه اين مطلب را خوانده اند، ممكن است به آمار و ارقام ذكرشده شك داشته باشند. با اين حال، اعتماد و آسايشي كه مشتريان در خدمات مختلف به دنبال آن هستند، با برقراري تماس تلفني برقرار مي‌شود.

با اين وجود، تعداد بسيار زيادي از اس ام بي ها، به دلايل خاصي تماس هاي تلفني خود را پاسخ نمي دهند. به همين جهت شركت گوگل دستيار مجازي CallJoy را به مخاطبان خود معرفي مي كند.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/153/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۷:۲۱ توسط:گرگ سفيد موضوع:

روند هاي خلاقانه طراحي وب در سال 2019 ( قسمت سوم )

4. هنر نقاشي

هيچ فهرستي از روند هاي رايج در طراحي سايت ، بدون وجود طراحي‌هاي رترو كامل نمي‌شود. در رابطه با هنر نقاشي و استفاده از آن در طراحي سايت بايد به اين نكته اشاره كنيم كه زمان استفاده از اينترنت دايل آپ و انحراف تصاوير و مشكلات بارگذاري صفحات در آن به پايان رسيده است.

هنر نقاشي در دنياي مدرن امروزي امري مهم و ضروري به شمار مي رود و از آن جايي كه استفاده از كامپيوترها بسيار فراگير شده است، بايد اين هنر را در امر طراحي سايت نيز به كاربرد. بسياري از انسان ها از افزايش بي رويه استفاده از دستگاه هاي الكترونيكي واهمه دارند، اما در عين حال نمي دانند كه چگونه مي توانند زندگي خود را بدون آن ها ادامه دهند. بنابراين، با رشد تكنولوژي و استفاده از آن در طراحي سايت ، بايد كاري كنيم تا چشم بينندگان را به بخش هايي از سايت كه بيش از ساير بخش ها بر روي آن ها كار كرده ايم و هنر طراحي و نقاشي را در آن به كار برده ايم جلب كنيم.

دوره اي كه در آن زندگي مي كنيم بسيار عجيب و غريب است و نمي‌توان هيچ گونه آينده‌نگري را در رابطه با آن بيان كرد. دنيايي كه هم اكنون در آن زندگي مي كنيم به صورت كاملا نامنظم اداره مي شود و طراحان وب سايت مي توانند اين احساس بي نظمي را تقويت كنند و آن را به صورت ظاهري در وب سايت خود به كار بگيرند، زيرا استفاده از طراحي سايت هاي نامنظم و اثر روان شناختي آن بر روي كاربران به صورت علمي ثابت شده است.

5. تعاملات ميكرو

تعاملات ميكرو رخدادهايي هستند كه يك هدف در آن ها دنبال مي شود: تجربه كاربر و ايجاد رخدادي جذاب و گيرا براي مخاطبان. هر زمان كه اقدامي كوچك بر روي يك طراحي سايت و اپليكيشن انجام مي‌دهيد و از طرف آن ها پاسخي دريافت مي كنيد، در واقع ميكرو اينتركشن رخ داده است. هنگامي كه صفحه توييتر خود را رفرش مي‌كنيد و صدايي كوچك مي شنويد، ميكرو اينتراكشن رخ داده است. يا هنگامي كه فيسبوك خود را چك مي‌كنيد، آيكون قرمز كوچك موجود تعداد پيام هاي شما را مي شمارد نيز ميكرو اينتركشن رخ داده است.

موارد ذكر شده، رايج ترين موارد استفاده از ميكرو اينتركشن است، اما در سال 2019، بسياري از وب پيج ها تجربيات تعاملي بيشتري را در طراحي سايت خود به كار گرفته‌اند. حركت انيميشن‌ها، زنگ‌ها و خيلي موارد ديگر. در كل، استفاده از اين روش راهي براي جذب مخاطبان در طراحي سايت است و با استفاده از آن مي توان اطلاعات خود را به كاربران انتقال داد و كاري كنيد تا مخاطبان شما بتوانند اقدامات و اهداف شما از ايجاد وب سايت مورد نظر را به خوبي درك كنند.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/154/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۶:۵۰ توسط:گرگ سفيد موضوع:

روند هاي خلاقانه طراحي وب در سال 2019 ( قسمت دوم )

از آن جايي كه سن ها، با قابليت خوانايي بالاي خود، براي بسياري از طراحي سايت ها مورد استفاده قرار مي گيرند، برند هاي بيشتري هرروزه از سريف هاي برجسته بيشتري در ساير جنبه هاي طراحي خود مانند سرتيتر و Call out ها استفاده مي كنند.

دليل خوبي براي انجام اين كار وجود دارد: سريف ها به اين جهت طراحي شده اند كه در تزئين و زيبايي طراحي سايت نقش داشته باشند و آن ها را براي تاكيد بر روي نوشته خاص مناسب مي سازد.

گرچه سريف ها اغلب با ويژگي ها و تكنولوژي هاي گذشته در ارتباط است، اما داراي كاراكتر زيادي هستند و بيشتر از چيزي كه فكر كنيد مورد استفاده قرار مي گيرد. براي مثال سريف هاي دايره شكل را در نظر بگيريد كه در برندينگ MailChimp نقش به سزايي ايفا مي كنند، يا بهتر است به طراحي سايت مديوم نگاهي بيندازيد كه باعث ايجاد نگاهي مدرن به اين وب سايت مي شود.

2. پالت هاي سياه و سفيد

رنگ، يكي از مهم ترين شاخصه ها در طراحي سايت است. رنگ باعث ايجاد خلق و خوي خاص، يكپارچگي نام تجاري يا برند مي‌شود و از طريق يك رابط و واسطه، باعث ايجاد ويژگي هاي بصري خاصي براي بازديدكنندگان و مخاطبان طراحي سايت مي‌شود.

در سال 2019، طراحي سايت سياه و سفيد جالب تر و بي نظير تر از هميشه به نظر مي رسد و وب سايت هاي زيادي آن را براي بخش طراحي خود به كار مي گيرند.

رنگ، به آن معناست كه ما جهان اطراف خود را با ذرات نور جذب مي كنيم. هنگاميك ه هيچ رنگي را مشاهده نمي كنيم، دنياي متفاوتي را مي بينيم: بافت ها و اشكال موجود در محيط اطراف واضح تر مي شود و جهان اطراف ما به طور قابل ملاحظه‌اي با سرعت كم تري رو به جلو حركت مي كند.

رنگ سفيد به تنهايي نماد پاكيزگي و خلوص است، در حالي كه تركيب سياه و سفيد با يكديگر بسيار قوي و نماد استحكام است. اگر اين رنگ ها را با يكديگر تركيب كنيد، منظره هاي كاملا قابل توجه و نگاهي متفاوت به دست مي‌آوريد.

بيشترين تاثيري كه تركيب رنگ سياه و سفيد مي تواند داشته باشد، تركيب آن ها با حداقل رنگهاي ديگر است. افزودن رنگي ديگر، نه تنها باعث كاهش ميزان يكپارچگي رنگ سياه و سفيد مي شود؛ بلكه قادر است تا نقاط مد نظر و كال تو اكشن طراحي سايت را نيز افزايش دهد.

3. اشكال طبيعي و ارگانيك

گرچه صفحات وب به طور معمول براي گريد هاي سيستماتيك طراحي مي‌شود، اما طراحان رفته رفته به سمت اشكال طبيعي و خطوط صاف حركت مي كنند. ساختارهاي هندسي مانند مربع، مستطيل و مثلث با گوشه هاي تيز خود باعث ايجاد حس ثبات و آرامش مي شوند، اما روندهاي رايج در سال 2019 بيش از پيش مفاهيم مربوط به احساس دسترسي راحت تر و آسايش بيشتر را مورد تمركز قرار مي‌دهند.

از آنج ايي كه اشكال آلي بيا ارگانيك به طور طبيعي ناقص و نامتقارن هستند، مي توانند عمق خاصي را به طراحي وب ارائه دهند كه باعث مي شود عناصر صفحه برجسته تر نمايش داده شوند. اين اشكال در طبيعت مستقر هستند. براي درك بهتر اين شكل ها مي توانيد به اشكال خميده درختان و تپه ها فكر كنيد، اما اين عناصر مي توانند به وسيله كارهايي كه توسط انسان ها انجام مي شوند، مانند پاشيدن رنگ ها به صورت تصادفي نمايان شوند. هدف مورد نظر در اين قسمت، اين است كه طراحان وب كاري كنند تا كاربران احساس خوبي داشته باشند و از طريق حركت در طراحي سايت و توجه به طراحي آن، جذب وب سايت مورد نظر شوند.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/150/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۴۱ توسط:گرگ سفيد موضوع:

با وجود Google My Business ، مشتريان اعتماد بيشتري به وب سايت هاي SMB دارند

(گوگل ماي بيزينس Google My Business نام خدمتي است كه اين شركت براي توسعه سرويس‌دهي به كسب‌و‌كار ها ارائه داده است.

در اصل گوگل در اين اقدام يك رابطه سه جانب? برد-برد-برد سئو را بين صاحبان تجارت ، مشتريان و خودش ايجاد كرده است.

در اين سرويس صاحبان كسب‌و‌كار مي‌توانند با تكميل اطلاعات خود، همچون آدرس روي نقشه، اطلاعات تماس، اطلاعات شبكه‌هاي اجتماعي، با مشتريان در ارتباط باشند و اطلاعات درست را براي سئو در اختيار آنها قرار دهند.

همچنين صاحبان كسب‌و‌كارها، برندها و هنرمندان امكان مشاهده آمار سئو و اطلاعاتي از مخاطبين را خواهند داشت. اين اطلاعات به شركت‌ها كمك مي‌كند تا رفتار مشتريان را در قبال سئو ي خود در شبكه‌هاي اجتماعي مورد بررسي قرار داده و براي آينده برنامه‌ريزي كنند.)

BrightLocal اعلام كرده است كه مصرف‌ كنندگان تماس، هاي تلفني را به ساير كانال‌هاي ارتباطي مانند ايميل و پيام ترجيح مي‌دهند.

با وجود رشد گوگل بيزينس، سئو ي وب سايت هاي تجارتي كوچك بسيار بي اهميت جلوه مي كنند و بسياري از سئو هاي محلي با اين نظريه موافق هستند. اما، بررسي جديدي كه در بين مصرف كنندگان توسط BrightLocal حال انجام گرفته است، با اين تئوري سئو مخالفت مي كند و اعلام مي كند كه وب سايت‌هاي SMB همچنان بخشي ضروري از بازاريابي سئو ي تجارت هاي كوچك هستند.

SMB

(بنگاه‌هاي كوچك و متوسط (به انگليسي: small and medium-sized enterprises) در برابر صنايع بزرگ قرار مي‌گيرد و نسبت به آن مزاياي بسياري دارد؛ ازجمله ارزش افزوده، نوآوري، اشتغال‌آفريني و انعطاف‌پذيري بيشتر. بنگاه‌هاي كوچك و متوسط كه به‌اختصار SME ناميده مي‌شود، در منابع مختلف ترجمه‌شده به فارسي با عناوين زير نيز ديده مي‌شود:

 • صنايع كوچك و متوسط
 • كسب و كارهاي كوچك و متوسط
 • شركت‌هاي كوچك و متوسط
 • سازمان‌هاي كوچك و متوسط
 • مؤسسات كوچك و متوسط
 • واحدهاي كوچك و متوسط
 • واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط
 • بنگاه‌هاي صنعتي كوچك و متوسط

و در برخي موارد نيز به‌جاي واژه? كوچك از واژه? خرد استفاده شده‌است.)

اين بررسي سئو كه در بين 500 مصرف‌كننده انجام گرفته است، در رابطه با منابع استفاده شده براي يافتن شماره تلفن يا آدرس خدمات محلي است. ليست تهيه شده سئو توسط گوگل my business داراي بالاترين رتبه است، اما پس از آن، وب سايت هاي محلي كوچك نيز رتبه‌هاي سئو ي بالايي را در اين ليست دريافت كردند:

 • 62% ليست gmp در نتايج جستجو (Google Marketing Platform)
 • 49% وب سايت هاي كسب و كار
 • 44% ليست gmp در google maps
 • 23% دايركتوري آنلاين
 • 13% ساير موارد

در اين بررسي به كاربران اجازه داده شد تا بتوانند چندين گزينه را به صورت همزمان انتخاب كنند، به همين جهت جمع ارقام اعلام شده سئو بالاتر از 100 درصد است.

در اين بررسي يافتند كه حدود 75 درصد از پاسخ دهندگان در يك دوم موارد مذكور پس از بررسي جستجوي محلي، به يكي از وب سايت هاي ذكر شده سر زده اند.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/151/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۰۵ توسط:گرگ سفيد موضوع:

مشكل ايندكسينگ اخبار گوگل يا گوگل نيوز به طور كامل حل شده است

شركت گوگل مشكل اخير سئو ي خود در بخش اخبار گوگل كه محتواي برخي منتشركنندگان در آن ايندكس نمي شد را به طور كامل حل كرده است.

شركت گوگل پستي بر روي اكانت رسمي توييتر خود منتشر كرده است كه اعلام كرده اند مشكل پيش آمده در ايندكسينگ سئو ي اخبار گوگل را به طور كامل حل كرده اند.

بيانيه گوگل

شركت گوگل اعلام كرد: "ايندكسينگ سئو ي محتواي اخبار هم اكنون به طور كامل حل شده است. محتواي جديد بايد به صورت معمول ايندكس شود. بسياري از محتواي سئو ي گمشده در طي مشكل پيش آمده به صورت مجدد ايندكس شده‌اند و باقيمانده محتواي موجود در طي روز آينده يا روزهاي آتي با مشكل خاصي مواجه نخواهند بود. عذر خواهي شركت ما را بابت مشكل پيش آمده سئو پذيرا باشيد، بابت صبوري كاربران خود از آن ها تشكر مي كنيم."

در ادامه، پست‌هاي شركت گوگل بر روي اكانت توييتر را مشاهده خواهيد كرد كه به طور رسمي اعلام كرده اند كه مشكل سئو ي پيش آمده حل شده است و مدت زمان بين ايجاد مشكل و راه حل آن تنها يك روز به طول انجاميد:

"شركت ما از مشكلات پيش آمده سئو در بخش محتوايي اخبار آگاه است. به نظر مي رسد كه چندين مورد محدود از ناشران با مشكل پيش آمده مواجه شده اند و بر روي محتواي سئو ي آن ها تاثير گذاشته است. ما به طور فعال در حال تشخيص مشكلات پيش آمده سئو در بخش اخبار هستيم. بايد اعلام كنيم كه اين مشكل هيچ ارتباطي با مشكل ايندكسينگ سئو ي هفته گذشته ندارد، زيرا آن مشكل به طور كامل حل شده است."

عمليات ايندكسينگ سئو محتواي اخبار هم اكنون به طور كامل حل شده است. محتواي جديد بايد بتواند تا به صورت عادي ايندكس شود. بسياري از محتواي سئو ي گم شده در اين زمينه به صورت مجدد ايندكس شده است و باقي مانده محتوا بايد در طول روز آينده يا روزهاي آتي به طور كامل حل شود. عذرخواهي شركت گوگل بابت مشكل پيش آمده سئو را پذيرا باشيد و بدانيد كه قدردان صبوري شما و كاربران خود هستيم."

اگر محتوايي منتشر كرده‌ايد كه مرتبط با بخش اخبار گوگل است، ممكن است تحت تأثير مشكل اخير پيش آمده سئو قرار گرفته باشيد و براي رفع آن بايد چندين اقدام انجام دهيد تا تاثير كامل آن را بر روي محتواي خود مشاهده كنيد و مشكلات مربوط به آن به طور كامل حل شود.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/145/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۶:۳۷ توسط:گرگ سفيد موضوع:

روند هاي خلاقانه طراحي وب در سال 2019

باور آن سخت است، اما سال 2019 به آن معناست كه در حال اتمام دهه اخير هستيم. اينترنت با سرعت زيادي رو به رشد است و طي 10 سال گذشته با تغييرات زيادي مواجه شده است: در 10 سال اخير شاهد به وجود آمدن ويژگي‌هاي مانند AR, VR, Al, AMP و بسياري ويژگي هاي ديگر در طراحي سايت بوده ايم. همان طور كه تكنولوژي هاي كشف شده هيجان زيادي براي كاربران و مخاطبان خود به ارمغان آورده‌اند، اين تغييرات را در دنياي طراحي سايت نيز بارها مشاهده كرده ايم.

در چند سال گذشته، گرايش‌هاي طراحي سايت به سمت ويژگي هاي خلاقانه مانند عدم استفاده از گريد ها و تصاوير سنتي، تصاوير برجسته و طرح هاي پر از رنگ و طرح هاي نامتقارن قدم برداشته است. در سال‌هاي ديگر، پيشرفت‌هاي انجام گرفته در زمينه تكنولوژي باعث شده است طراحي سايت ها هوشمندتر از قبل عمل كنند و به سمت يادگيري ماشيني و تعاملات اينترنتي قدم برداريم. در روند هاي رايجطراحي سايت در سال 2019، با دو مبحث و مفهوم اصلي مواجهه هستيم - زيبايي شناسي و تكنولوژي - كه در سال هاي اخير اين دو مفهوم با يكديگر همراه شده‌اند و مكمل يكديگر هستند.

در اين مقاله، پيش بيني هاي انجام گرفته براي روند هاي رايج در طراحي سايت مورد بحث قرار خواهند گرفت، اما اين به آن معنا نيست كه با طراحي سايت هاي خلاقانه بيشتري در آينده مواجه نخواهيم شد، اما مسئله اي كه مي توان با اطمينان آن را در رابطه با طراحي سايت در سال 2019 بيان كرد، اين است كه امسال آخرين فرصت براي طراحان وب سايت است تا بهترين تلاش خود را براي پايان اين دهه انجام دهند و بهبودهاي مدنظر را در بخش طراحي سايت به كار بگيرند.

10 روند طراحي سايت كه در سال 2019 مورد توجه قرار خواهند گرفت

 • Serif بر روي صفحه
 • (سِريف (به انگليسي: Serif) اصطلاحي است كه براي اشاره به نوعي از قلم‌ها در تايپوگرافي به مي‌رود كه در قسمت‌هاي پاياني نقوش هر حرف يك كشيدگي كوچك قلم وجود دارد. براي نمونه مي‌توان به تفاوت در نمايش حرف T در قلم Times New Roman (قلم سريف) و T در آريال (يك قلم سنزسريف) اشاره كرد
 • پالت هاي سياه و سفيد
 • اشكال طبيعي و ارگانيك
 • هنر نقاشي
 • تعاملات ميكرو يا ميكرو اينتراكشن
 • تكامل چت باكس
 • محتواي ويديويي
 • مينيماليسم
 • نويگيشن با انگشت كوچك
 • تنوع

سريف بر روي صفحه

همه ما شنيده ايم كه سريف ها براي پرينت مورد استفاده قرار مي گيرند و سن (San) براي صفحه نمايش هستند. اما اگر طراحان وب به اين قوانين را به درستي رعايت نكنند، بنابراين بايد چه روندهايي را برايطراحي سايت خود به كار بگيرند؟
(سريف (Serif) در واقع به خطوط كوچك يا زائده‌هايي گفته مي‌شود كه در نقاط پاياني يك حرف، رقم يا نماد افزوده مي‌شود. صورت‌هاي نوشتاري (فونت‌هايي) كه داراي اين خطوط كوچك در اجزاي نوشتاري خود هستند را فونت‌هاي سريف مي‌نامند. در مقابل، فونت‌هاي سنزسريف (Sans-serif) به فونت‌هايي گفته مي‌شود كه داراي اين زوائد نيستند (واژه sans به معناي “بدونِ …” مي‌باشد و از زبان فرانسوي گرفته شده است).)

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/146/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۶:۰۱ توسط:گرگ سفيد موضوع:

شركت گوگل، در نتايج جستجوي خود تصاوير بيشتري را نمايش مي دهد

هم اكنون زمان آن رسيده است كه تمركز خود را بيش از پيش بر روي تصاوير سئو قرار دهيد

بسياري از ابزارهايي كه نتايج جستجوي سئو ي گوگل را رديابي مي كنند، نشان مي دهند كه درصد اطلاعاتي كه شركت گوگل تصاوير را در نتايج جستجوي سئو ي خود نشان مي‌دهد افزايش داشته است. جعبه جستجوي تصاوير كه گاهي اوقات در بخش اصلي نتايج جستجوي سئو نمايش داده مي شود، هم اكنون در بيش از يك سوم جستجو ها نمايش داده مي شود. SEOclarity داده هايي از گزارشات سئو ي خود منتشر كرده است كه نشان مي‌دهد ميزان نمايش تصاوير از 24 درصد به 34 درصد افزايش داشته است. اين افزايش از تاريخ 13 آوريل شروع شده است.

جعبه تصاوير گوگل چيست؟

شما مي توانيد جعبه تصاوير گوگل را براي بسياري از انواع جستجو هاي سئو كه ممكن است علاقمند به ديدن نتايج جستجوي تصاويري آن نيز باشيد مشاهده كنيد. در ادامه، يك مثال براي جستجوي سئو در "گل هاي قرمز" مشاهده مي كنيد .

ارائه دهندگان داده

همان طور كه در قسمت بالا ذكر شد، SEOclarity داده هاي خود را در رابطه با نتايج جستجوي سئو ي تصويري گوگل به نمايش گذاشته است. در اينجا نمودار آن ها در رابطه با اين نتايج را مشاهده مي‌كنيد:

داده هاي مربوط به MozCast نيز يك روند مشابه را در سئو نشان مي دهند.

مي‌توانيد اين افزايش را در داده هاي سئو ي RankRanger نيز مشاهده كنيد.

شركت گوگل اشاره كرده است كه جستجوگرها بايد بيش از پيش بر روي جستجوي سئو ي تصويري خود تمركز كنند. در حال حاضر شركت گوگل تصاوير بيشتري را در نتايج جستجوي اصلي سئو ي خود در بخش باكس جستجوي خود نشان مي دهد. تصاوير گوگل ممكن است يكي ديگر از منابع ترافيك و افزايش رتبه بندي سئو ي وب سايت شما باشد كه نمي خواهيد آن ها را از دست بدهيد. اطمينان حاصل كنيد كه تصاوير خود را براي جستجوي تصاوير گوگل بهينه سازي كنيد و بيش از پيش بر روي آن تمركز كنيد.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/143/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۳۷ توسط:گرگ سفيد موضوع:

روند هاي رايج طراحي وب براي صفحات Start Here ( قسمت چهارم )

سعي كنيد صفحه ي خود را با تيتر هاي متفاوت ايجاد كنيد و از تصاوير يا آيكون ها براي بهبود طراحي خود استفاده كنيد. يكي ديگر از مثال هاي خارق العاده در اين زمينه، صفحه شروع طراحي سايت Wellness Mama است كه اين صفحه از تيتري سفارشي با تصوير پس زمينه و مكاني پر از تصاوير و آيكون هاي متفاوت استفاده مي كند. دسته بندي كوچكي از اين لينك ها با همراهي تصاوير متفاوت وجود دارد. اين كار باعث مي شود بازديدكنندگان جديد به راحتي بتوانند تمامي پست ها را براي دستورات غذايي، نكته هاي مربوط به مادران و پادكست هاي متفاوت بررسي كنند. در قسمت پايين تر اين طراحي سايت مي توانيد ليستي طولاني از پست ها با تصاوير كوچكي كه در كنار آن ها قرار گرفته است مشاهده كنيد.

از نظر من نويسنده اين وب سايت محتواي خود را به درستي درون طراحي سايت قرار داده است و بهترين طراحي مربوط به قسمت Start Here را تا به اينجاي كار داشته است. طرح رنگ قرار گرفته در اين طراحي سايت نيز به خوبي با ساير اجزاي وبسايت همخواني دارد، نوشته هاي به كار رفته داراي خوانايي بسيار بالا هستند و تصاويري كه در اين طراحي سايت قرار گرفته اند حس شادابي و زندگي خاصي به آن بخشيده اند.

سعي كنيد از طرحي استفاده كنيد كه حس زنده بودن را به خودتان و خوانندگان منتقل مي كند و در عين حال تمركز افراد را بر روي محتواي قرار گرفته حفظ كند. حتي مي توانيد از طرحي بسيار ساده استفاده كنيد كه بتواند به كاربران كمك كند تا به طراحي سايت شما توجه كنند.

نتيجه گيري

از آن جايي كه وبلاگ ها و وب سايت ها هر روزه افزايش پيدا مي كنند و رشد قابل توجهي را در ترافيك و موارد ديگر مربوط به آن ها مشاهده مي كنيم، بنابراين عرصه رقابت در بخش محتوا درون طراحي سايت ها بيش از قبل شده است. بازديدكنندگان جديد، اغلب اطلاعات مورد نياز خود را از بخش صفحات Start Here به دست مي‌آورند؛ زيرا اين صفحات راهنمايي كوتاه و خلاصه شده اي را از كل طراحي سايت به خوانندگان ارائه مي دهد.

اما چگونگي طراحي اين بخش، امري بسيار ضروري و مهم براي تجربه كاربران است و عاملي بسيار مهم در درك و فهم محتواي قرار گرفته در اين طراحي سايت توسط خوانندگان است. روش هاي ذكر شده در اين پست مي تواند به شما كمك كند تا صفحات خارق العاده اي را براي طراحي سايت خود خلق كنيد و ارزش وب سايت خود را به تمام خوانندگان و بازديدكنندگان نشان دهيد و كاري كنيد تا بازديدكنندگان بتوانند به راحتي طراحي سايت شما را مورد مطالعه و بررسي قرار دهند و اطلاعات مورد نياز خود را درون وب سايت شما به دست آورند.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/144/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۰۳ توسط:گرگ سفيد موضوع:

آيا عمليات ساخت لينك به طور كلي از بين رفته است؟ ( قسمت دوم )

تفاوت نظرات

بسياري از طرفداران ساختمان لينك در سئو ، نيازمند ايجاد پيوندها و لينك هايي براي تشخيص محتوا در زمينه هايي هستند كه رقابت در آن بسيار بالا است.

مشكل بسياري از محتواهاي ايجاد شده سئو اين است كه هيچ كس آن ها را نمي بيند. جولي جويس، صاحب شركت فيش مديا، مي‌گويد: "اگر محتواي خود را منتشر نكنيد، بسياري از فرصت هاي خوب مربوط به لينك ها ي موجود سئو را از دست مي دهيد."

" اخيراً، لينكي بسيار عالي براي سئو ي يكي از مشتريان خود توليد كردم و در لينك ايجاد شده به برخي از مهم ترين كلمات موجود در محتوا اشاره كردم و پس از انتشار لينك نتايج خوبي براي سئو حاصل شد. هنگامي كه افراد پس از انجام كار از شما تشكر مي‌كنند، متوجه مي شويد كه كار خود را به خوبي انجام داده ايد!"

دبرا ماستالر، مدير شركت آليانس لينك، با تمركز بر روي محتواي سئو مخالفت مي كند.

در عمليات ساخت لينك سئو ، محتواي با كيفيت مي تواند به عنوان ابزاري براي جلب توجه مشتريان و لينك ها استفاده شود، اما استفاده از محتواي با كيفيت كافي نيست! اگر محتواي سئو ي شما با تركيبي از روش هاي متفاوت ايجاد نشده باشد، نمي تواند نتايج دلخواه را براي شما به ارمغان بياورد. در اين صورت، بسياري از كمپين هاي مربوط به ساخت لينك شكست مي خورند و زمان خود را صرف ايجاد محتواي با كيفيت سئو مي كنند، اما بايد از اين افراد پرسيد كه تلاش خود را براي ساخت چه چيزي صرف مي كنند و لينك هاي سئو ي مورد نظر را براي چه كساني توليد مي كنند.

جويس و ماستالر با اين نكته موافقت كردند كه ساخت لينك، درست مانند سرمايه گذاري، نيازمند تكنيك هاي سئو و روش هاي خاص خود است.

"محتوا، معرفي، محصولات و خدمات همگي از طريق لينك ها منتشر مي‌شوند، بنابراين تركيب اين دو تاثير بسزايي بر روي صفحات و بازديدكنندگان دارد و باعث مي‌شود سرمايه گذاري در زمان و بودجه، با نتايج خوبي همراه شود." ماستالر
تاندلر اعلام كرد كه به صورت كلي با ساخت لينك مخالفت نمي كند.

ابزارهاي ساخت لينك سئو و افراد مرتبط با اين زمينه وجود دارند كه استعداد زيادي در اين زمينه دارند و مي‌توانند كاري انجام دهند تا لينك هاي ايجاد شده بسيار طبيعي و براي سئو مفيد به نظر برسند. همچنين آژانس ها و شركت هاي بسيار خلاقي وجود دارند كه مي‌توانند لينك هايي را ايجاد كنند كه گيرايي زيادي براي بازديد كنندگان دارد، اما اگر كمپاني هايي كه ارزش سهام خود را به خوبي درك مي كنند و بودجه زيادي در اين زمينه سرمايه‌گذاري مي‌كنند را در نظر نگيريم، صدها و هزاران مورد از شركت ها و بيزينس ها وجود دارند كه رويكرد بسيار ضعيفي را در زمينه سئو به كار مي گيرند.

از طرفي ديگر، جويس اعلام كرد كه سايت ها مي توانند بدون وجود لينك هاي خوب، رتبه سئو ي خود را افزايش دهند، اما به طور كلي اين وب سايت ها نمي توانند رتبه خود را در بين 10 وب سايت يا 20 وب سايت برتر گوگل قرار دهند.

به عنوان بازارياب، وظيفه ما اين است كه افراد را نسبت به برندهاي متفاوت آگاه كنيم و با استفاده از منابع محدود به كيفيت هاي خاص برسيم. موثرترين منابع، نتيجه كلي گفت و گو هايي است كه گاهي اوقات با به روزرساني الگوريتم هاي سئو ، مطالعات همگاني و توييتر هاي افراد مشهور به دست مي‌آيد.

هنگامي كه اين اتفاق رخ مي‌دهد، مي‌توانيم هدف ساخت لينك هاي موجود را مشخص كنيم و بتوانيم محتوا و منابع مورد نياز كاربران را براي آن ها مهيا كنيم.

اگر لينك هاي سئو ي مرتبط با سايتي به خصوص، ترافيك مورد نظر را براي آن ايجاد مي‌كند، اين امر با صرف زمان و بازديد وب سايت شما توسط افراد مختلف به دست مي آيد، بنابراين در اين صورت مي‌توان ساخت لينك را به عنوان عاملي موثر در بازديد و افزايش ترافيك و رتبه بندي سايت در نظر گرفت.

به عنوان سخن نهايي، لينك ها مي توانند به شما كمك كنند تا رتبه بندي سئو ي خود را در گوگل افزايش دهيد، اما لينك هاي موجود بر روي وب سايت شما مشخص مي كنند كه آيا استحقاق جايگاهي كه در آن قرار گرفته ايد را داريد يا خير.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/141/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۲:۲۹ توسط:گرگ سفيد موضوع:

روند هاي رايج طراحي وب براي صفحات Start Here ( قسمت سوم )

اين مثال، يكي از بهترين نمونه ها در زمينه افزودن ارزش شخصي است كه افراد مي‌توانند اطلاعات بيشتري در رابطه با گري به دست آورند و حتي به يكي از دنبال كنندگان سبك زندگي او تبديل شوند.

از طرفي ديگر ، مي توانيد كاري مانند مايكل هيات يا كريس داكر انجام دهيد، كه هر دوي آن ها روش‌هاي خاص و منابع قابل دسترس به بازديدكنندگان خود و خوانندگان جديد معرفي مي‌كنند. اين صفحات اطلاعاتي از اشخاصي كه در پشت پرده طراحي سايت كار مي كنند را با كاربران به اشتراك مي گذارند، اما تمركز اصلي آن ها بر روي اطلاعات ارزشمند براي خواننده‌ها است.

اگر در حال كار بر روي يك طراحي سايت شخصي هستيد و در حال ارائه ي منبع يا متني ارزشمند، محصول و خدمات يا هر دوي آن ها هستيد، براي به اشتراك گذاري تاريخچه شخصي طراحي سايت خود از صفحه Start Here استفاده كنيد تا به خوانندگان خود ثابت كنيد كه شما در صنعتي كه در آن مشغول به كار هستيد اقتدار كافي داريد.

طراحي سايت هايي كه بيش از 100 صفحه دارند، داراي قابليت جستجوي سخت تري نسبت به وب سايت هاي ديگر هستند.

بهترين پست هاي شما معمولاً در صفحات زياد طراحي سايت گم مي شوند؛ بنابراين بايد لينك هاي مرتبط با بهترين مقالات و محتواي خود را دسته بندي كنيد. بازديدكنندگان جديد نمي‌دانند كه كار خود را با كدام قسمت طراحي سايت شما شروع كنند يا هيچ اطلاعي در رابطه با بهترين پست هاي شما ندارند. بنابراين بهتر است ليستي از مقالات برتر خود تهيه كنيد و خوانندگان جديد را تشويق كنيد تا آن ها را چك كنند.

مقالات مهم را ليست كنيد

صفحه شروع A Life of Blue در رابطه با سفر و زندگي به سبك عشايري است. اين موضوعات داراي بيشترين مقالات در اين طراحي سايت هستند، اما برخي پست ها براي بازديدكنندگان جديد بسيار ارزشمند به نظر مي رسد. همانطور كه صفحه را به سمت پايين مي كشيد، متوجه تيتري با عنوان "در ابتدا بايد چه چيزي را مطالعه كنم؟" مي شويد، كه اين لينك قسمتي است كه براي بازديدكنندگان جديد تعبيه شده است كه ممكن است از خودشان اين پرسش را داشته باشند. در اين لينك ليستي از 10 پست محبوب مربوط به سفر و زندگي قرار داده شده است. ساير لينك ها در رابطه با كتاب هاي الكترونيكي رايگان و آرشيو دسته بندي طراحي سايت است. اين لينك ها براي بازديدكنندگان جديد ارزش زيادي دارد، اما ليستي از پست هاي پيشنهاد شده بهترين مكان براي آغاز طراحي سايت است.

يكي ديگر از مثال هايي كه بايد در اين پست به آن اشاره كنيم، مربوط به طراحي سايت Hillah Cooking است. در حاليكه معرفي خلاصه شده اي در ابتداي اين طراحي سايت قرار دارد، همچنين لينك هاي پيشنهاد شده ي زيادي در بخش هاي مختلف طراحي سايت قرار گرفته است. اين لينك ها به صورت تصادفي در طراحي سايت قرار نگرفته است؛ بلكه دستورهاي پخت متفاوت با جزئيات كامل توسط دسته بندي هايي مانند پايه، آشپزي كلاسيك آمريكايي و وعده هاي مربوط به گياهخواران دسته بندي شده است.

كاربران اينترنت به شدت بي صبر هستند!

بسياري از افراد ترجيح مي دهند صفحه شروع كوتاه باشد، زيرا در عين حال كه سايت را به طور كلي به بازديدكنندگان معرفي مي كند و لينك هاي مورد نياز آن ها را در اين قسمت قرار مي‌دهد، بازديد كنندگان پس از مشاهده اين بخش به طراحي سايت مراجعه مي‌كنند.

 

منبع : http://generalinfo1.parsiblog.com/Posts/142/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۱:۵۹ توسط:گرگ سفيد موضوع: